KEMA-KEUR Belgesi

Kema-Keur Sertifikası (Belgesi) nedir?

Kema-Keur Belgesi risklerin azaltılması ve üretici, toptancı, perakendeci ve tüketiciler için maliyetlerin kontrol altına alınmasında faydalı bir belgedir. Eğer elektrikli ürünler için dünya çapında pazarlarla bağlantı kurmak istiyorsanız Kema-Keur Belgesini almanız gerekmektedir.

Güçlü bir uluslar arası kalite kuruluşu tarafından ürünlerinizin onaylanması ve Kema-Keur avantajlarını kullanarak uluslararası ticarette avantaj kazanmak için, bu belgeyi bizimle irtibata geçerek kısa sürede temin edebilirsiniz.

KEMA-KEUR belgesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen Belgelendirme Departmanımızla iletişime geçiniz.

0850 885 02 52 – nurgul@sosyalsirket.com.tr

Elektrikli ürünlerin arızalarında oluşabilecek hasar riskini önlemenin en iyi yolu bağımsız bir kurumda test ile sertifikasyon yatırımını yaptırmanızdır. KEMA-KEUR ile ürünleriniz işaretlemeniz işletmenize itibar sağlamakta ve müşterilerinize güven vermektedir. KEMA-KEUR Belgesi yaygın olarak dünya çapında kabul edilen bir belge olup, ayrıca bir pazarlama avantajı sağlar.
Ürünlerinizin üzerine KEMA KEUR kalite işareti koymanız ürün ve üretim yerlerinizin yurtdışı laboratuarlarımız tarafından düzenli olarak gözetim altında olduğunu göstermektedir. KEMA-KEUR bir kerelik test yerine davmlı bir kalite kontrolünü ve sürekli uygunluğu öne çıkaırı. Dünya çapında pek çok diğer pazarlara sınırsız erişim sağlarken KEMA KEUR, Avrupa da da kabul görmektedir.